Przeskocz do treści

Winedepot

steak

Jedziemy pod Warszawę. Kierunek Podkowa Leśna. Chcemy skosztować Argentyńskich specjałów. Miejsce wyjątkowe. Odwiedziliśmy tą restaurację latem, siadamy na zewnątrz. Obsługa informuje nas, że z pieskiem do środka nie można, więc dobrze, że jest ciepło 😉

Dostajemy czekadełko, pieczywo z oliwą z ziołami. Zamawiamy: kalmary, stek, ser (nie pamiętam oryginalnej nazwy) sałatkę, rybę, empanadas z mięsem, ceviche z ośmiornicy i słodkości, tiramisu oraz tarte z truskawkami.

Przejdźmy do konkretów, porcja kalmarów bardzo konkretna do tego smaczny sos. Moja ośmiornica była podana w małej kokijce a w niej małe ośmiornice z cebulą, sosem kolendra niezłe, lecz nieduże.

ceviche z ośmiornicy

Traktujemy to jako przystaweczkę. Ser grillowany jak ser… tłusty, ale bardzo dobry! Nie jest to wina restauracji sery tak maja ;)))) Mąż zachwycał się, ja nie jestem fanką roztopionych serów, ale fajnie smakowało ze świeżym pieczywem. Empanadas nieźle nadziane papryczkami, mięsem i posypane konkretną ilością natki pietruszki. Do zestawu mamy 3 sosy (guacamole, pomidorowy i jogurtowy). Stek? 1 klasa! Sałatka to miłe zaskoczenie, mamy solidną ilość sałaty, pomidory, ogórki, tuńczyk (nie z puszki, taki prawdziwy smażony), świeży ananas i dobry sos dopełniający całość. Nasz znajomy zachwycał się rybą (tak wszystko co zamówiliśmy było na 4 osoby;)). Podziwiałam oczami, fajnie zgrillowana cała rybka. O ciastach też mogę pisać ochy i achy. Nie lubię takich ciężkich przeładowanych ciast. Te były lekkie bardzo smaczne.

Trzeba nadmienić, że szef restauracji zna się ogromnie na winach nie bez kozery w nazwie mamy wina. Wybór ogromny. I o każdym możecie usłyszeć słowo bądź skosztować. Fakt, że restauracja się ceni. Natomiast produkty są 1 klasy, ogromne gratulacje dla szefa kuchni. Wpadajcie jak jest ciepło z psiakami (bo w środku nie można).

Ocena
  • Jedzenie
  • Wystrój
  • Nasz ocena
  • Ocena Nori
3.9

Podsumowanie

Produkty są 1 klasy, ogromne gratulacje dla szefa kuchni. Wpadajcie jak jest ciepło z psiakami (bo w środku niestety nie można).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *