Przeskocz do treści

Pasta i Basta

Na wstępie jesteśmy przyjęci bardzo miło. Przyjazna atmosfera, miła obsługa. Nori nie dostała niestety wody, ale też o nią nie poprosiliśmy. Zamawiamy. Ja bruschetty, ravioli i tiramisu. Mąż foccacie, carpaccio z polędwicy wołowej, stek i pannacotte.

Muszę przyznać z przykrością, że moje bruschetty były dość biedne.

Bruschetta

Miały być 3 różne, a wszystkie były z pomidorami, na jednej plasterek szynki, trzecia miała niewielki kawałek mozzarelli. 

Foccacia

Żałuję, że foccacia nie miała świeżego rozmarynu tylko suszony. Nie ma nic lepszego niż taki placek z grubo mieloną solą morską i świeżym rozmarynem. Właściwie nie rozumiem, dlaczego suszony, w doniczkach na barze rósł piękny - można by z niego skorzystać. Carpaccio pyszne.

Carpaccio

Natomiast muszę opisać ravioli. Zgrzeszyłabym jakbym powiedziała, że było to niesmaczne danie. 

Owszem w opisie dania było napisane, że podane jest z tłuszczem. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się go aż tyle. Ravioli wyglądały jak zwykłe…. pierogi.

Ravioli
Ravioli

Zdaje sobie sprawę, że Włosi przygotowują ravioli na różne sposóby, ale otrzymując moje pierogoravioli byłam zdziwiona. Poprosiłam kelnerkę o nowy talerz. Chciałam pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Stek natomiast bardzo dobry, z frytkami i z sosem z zielonego pieprzu. Danie bardzo poprawne. Potem desery.

 

Panna Cotta

Panna cotta bez zarzutów - niebo w gębie. Tiramisu bardzo smaczne.

 

Tiramisu

Osobiście wolałabym mniej alkoholu w deserze, żeby był mniej gorzki, ale nie skreślam - to tylko moje prywatne odczucia.

Wanna get out 🙂

W momencie, gdy kelnerka zrozumiała, po co prosiłam o drugi talerz przeprosiła grzecznie i nie liczyła nam do rachunku mojego deseru.

Muszę przyznać, że to było bardzo miłe. Dbają o klientów. Co więcej do mojego dania (ravioli) dostałam kieliszek wina w cenie. Miła gościnność.

 

Ocena
  • Jedzenie
  • Wystrój
  • Nasz ocena
  • Ocena Nori
4

Podsumowanie

Restauracja dba o klientów. Do mojego dania (ravioli) dostałam kieliszek wina w cenie. Miła gościnność, Nori czuła się swobodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *