Przeskocz do treści

Kraken

Kraken

To zadziwiające miejsce odwiedziliśmy pewnego ciepłego letniego wieczoru. Dlaczego zadziwiające? Już tłumaczę. Nazwałabym to miejsce - bistro. W środku mało przestrzeni, a miejsca siedzące są w większości wysokie - średnio wygodne. Jednak po dłuższym pobycie zaczynam rozumieć zamysł twórców. To jest miejsce, gdzie przychodzicie zjeść szybko, łyknąć coś i możecie iść dalej imprezować. W wystroju króluje drewno i akcenty morskie. Wszystko co jadłam było smaczne. Natomiast uważam, że ceny są nieco przesadzone, jak na ilość otrzymanej porcji. Nad niektórymi daniami można by jeszcze popracować - w szczególności zmniejszyć ilość tłuszczu. Jak pisałam wcześniej dania są na szybko więc część robiona w głębokim tłuszczu.

Krewetki z chorizo

Częstują wyśmienitymi krewetkami z chorizo! Obłęd! W zestawie mamy 2 grzanki. Kosztujemy kalmara w czarnej soczewicy (bardzo tłuste danie). Małże św. Jakuba podane na szpinaku (szpinak niestety też ociekał tłuszczem) z grzankami, a w połówce cytryny otrzymujecie sos. Niezłe, ale ledwo poczułam, że jadłam maleństwa takie 😀 Ogromnie smakował mi tatar ze śledzia, nie ma do czego się przyczepić. Dobrze doprawione z gorczycą, cebulką, śmietaną i czerwonym pieprzem. Kosztowaliśmy również ośmiorniczki z pomidorkami. Dla mnie gumowe, mężowi smakowały. Miejsce fajne, ma swój klimat i na pewno jeszcze tu wrócimy. Dania ładnie podane, ale nie spodziewajcie się dużych porcji. W mojej opinii ceny mogłyby być obniżone choć trochę.

Szprotki

Zapomniałabym! Na dobicie mąż zamówił smażone szprotki. Wybaczcie nie próbowałam, on, przyjaciółka oraz Nori zachwycali się tym tłustym-ostrym przysmakiem.

Ocena
  • Jedzenie
  • Wystrój
  • Nasz ocena
  • Ocena Nori
4

Podsumowanie

Dania ładnie podane, ale nie spodziewajcie się dużych porcji. W mojej opinii ceny mogłyby być obniżone choć trochę. Natomiast miejsce ma świetny klimat, będziemy wracać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *