Przeskocz do treści

O nas

...Nori jest naszą radością i miłością. Od małego uspołecznialiśmy Norkę. Jeździła z nami na wyjazdy, wycieczki, odwiedzaliśmy restauracje… I tu pojawiły się schody… 🙂 Na szczęście coraz więcej jest miejsc „psolubnych” -  podejście ludzi zmienia się. Niektóre restauracje od razu witają nas naklejką „dog frendly”, więc z radością wchodzimy. Warto nadmienić, że wizytą w restauracji z psem jest wyzwaniem dla restauratorów, psów i dla nas właścicieli! Nie zapominajmy, że mimo, że jest to nasza radość i miłość to wciąż jest to pies, który musi znać zasady dobrego zachowania. Wyjście do restauracji należy dobrze przygotować. Trzeba psa zająć. Wcześniejszy spacer, kostki do gryzienia już na miejscu wszystko się przyda.

Niewątpliwie nie każde wyjście na jedzonko jest w towarzystwie naszego psa. Jednak gdy idziemy na dłuższy spacer i nagle zgłodniejemy dobrze wiedzieć kto nas przyjmie bez problemu i dobrze nakarmi.

Nori pojawiła się w naszym życiu we wrześniu 2016 roku. Miała wtedy 3 miesiące. Pojechaliśmy po nią pod Sochaczew. Mieliśmy się z nią tylko zapoznać… a wróciliśmy z małą…. Nie przygotowani KOMPLETNIE! Absolutne szaleństwo jedziemy do tesco 24/7 żeby kupić najpotrzebniejsze rzeczy. Norcia była zdezorientowana. W drodze zwymiotowała kilka razy, więc było wesoło 😉 Tuliłam, całowałam i przestać nie mogłam. Mały promyczek, taki nie winny.

Przyjechaliśmy do domu ok. północy. Jej małe łapki zawitały do naszego mieszkanka. Chodziła ostrożnie, poznawała kąty. Mała śmiesznota chodziła, wąchała i sikała, chociaż doceniam starania sikania na gazety, niestety nie trafiała :). Każdy dzień był nowym wyzwaniem dla niej i dla nas. Poznawaliśmy się. I poznajemy do tej pory. To be or not to be. Tylko u nas to bee w wersji zwierzęcej. Zachęcam do poznawania naszych przygód z Jackiem 🙂

 

Wszystko co piszemy, nasze opinie, nasze uwagi i spostrzeżenia są wyłącznie nasze. Nikt nam za to nie ma płaci, nikt na to niw wpływa, a co najważniejsze nie chodzi nam o promowanie marek czy konkretnych lokali. Nasze oceny wynikają z tego co do tej pory widzieliśmy i naszych odczuć. Zawsze najważniejsze i najwyżej cenione będą gościnność i dobry smak.